/Files/images/1с.JPG

Директор:
Михайлова Стелла Євгеніївна

Рік заснування: 1962

Кількість учнів: 1224

Якісний склад працівників школи:

Мають звання "Відмінник освіти" - 13

«Вчитель – методист» - 20;

«Старший вчитель» - 21;

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії -47;

Спеціаліст І категорії – 6;

Спеціаліст ІІ категорії – 4;

Спеціаліст – 11;

Науково-методична проблема НВК:

«Формування позитивного іміджу навчального закладу нового типу в освітньому просторі».

Боярський НВК "Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ст. №3" один з найбільших у Києво-Святошинському районі, тут здобувають освіту 1224 учні. Навчальний заклад формувався як базова школа передового досвіду. Продовжуючи традиції школи, педагогічний колектив, впроваджуючи інновації в навчальний процес, постійно працює над удосконаленням професійної компетентності. За наказом МОН України № 1303 від 28 грудня 2010 року Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 отримала статус експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня, педагогічний колектив провів дослідно-експериментальну роботу за темою «Допрофільне навчання природничо-математичного напряму на засадах інтегративно- діяльнісного підходу за науково-педагогічним проектом «Росток»».

З вересня 2015 року розпочато дослідно-експериментальну роботу з теми «Організаційно-педагогічні засади допрофільного та профільного навчання за педагогічною технологією «Росток»» і «Тьюторство». У навчальному закладі створена система інноваційної діяльності, яка включає НПТ «Росток», спільний проект експериментальної роботи лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки України та педагогічного колективу Боярської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, реалізація програми «Школа сприяння здоров’ю».

/Files/images/2с.JPG

У рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Школа сприяння здоров’ю» педагогічний колектив працює над впровадженням програм за здоровий спосіб життя «Діалог» та «Рівний рівному». Результатом є три перемоги на Всеукраїнських конкурсах «Школа сприяння здоров’ю».

Ефективну роботу закладу забезпечує високий рівень управлінської діяльності адміністрації та професійної підготовки вчителів. Показником результативності інноваційного підходу роботи школи є переможці районного та обласного етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН та Всеукраїнських і Міжнародних предметних конкурсів.

/Files/images/3с.JPG

На інноваційних технологіях побудована і виховна система школи, мета якої - розвиток високоінтелектуальної, компетентної, свідомої особистості з громадянською позицією, здатною до самореалізації та прояву своїх можливостей у різних сферах життєдіяльності.

З 2010 навчального року до виховної системи школи ввійшли Програми «Країна здійснення мрій» для учнів 5-9 класів та «Від спалаху мрії до феєрверку звершень» для учнів 10 – 11 класів. З 2014 року школа є районним опорним закладом з профорієнтаційної роботи.

Масштабним проектом з патріотичного виховання став мюзикл «Жанна Д’Арк», присвячений усім, хто віддав життя за свободу. Мюзикл відвідали майже 1000 глядачів, зібрані кошти були віддані на потреби бійців АТО.


/Files/images/5с.JPG

Учні школи охоплені різними видами позашкільної діяльності. Особливу цікавість у них викликає участь у шкільній команді КВН. Командна КВН «Вітаміни», якій нині виповнилося 20 років, є постійним переможцем районних, обласних, Всеукраїнських конкурсів. У 2014 році команда «Вітаміни» стала абсолютним переможцем Всеукраїнського конкурсу КВН юних інспекторів руху.

/Files/images/4с.JPG

Свою професійну майстерність педагоги демонструють на районних, обласних та Всеукраїнських семінарах. Методичні та дидактичні розробки вчителів були представлені на ІV Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Роботи педагогічного колективу були відзначені срібною медаллю на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2013» в номінації «Професійна діяльність вчителя в інноваційному навчальному закладі». Золотими медалями на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» в номінації «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти» та "Сучасні завлади освіти - 2017" в номінації "Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді".

Втілюючи в життя власну концепцію програми «Школа творчого розвитку», педколектив керується кредо: «Від творчого вчителя - до творчого учня!».

З вересня 2016 року заклад розпочав роботу в новому статусі – Боярський НВК «Колегіум – ЗОШ І – ІІІ ст.. №3» (Розпорядження Києво – Святошинської РДА №691 від 29 серпня 2016 року).

6 жовтня 2017 року наш НВК відсвяткував 55-річний ювілей навчального закладу.

Партнери школи:

Інститут Педагогіки АПН України

Український НМЦ практичної психології та соціальної роботи МОН України

Інститут змісту і методів навчання МОН України

Національний технічний університет України "Національний політехнічний інститут"

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Торгово-економічний університет

Кiлькiсть переглядiв: 492

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.